Counter Strike 1.6

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi
IP NASIH SERVERA: DD2 Latin America: 191.96.4.56:27015
de_dust2: 193.192.58.66:27020 , COD:MW2 Gama : 193.192.58.216:27021
DM: 193.192.58.53:27021
Cod:MW3 BETA : 193.192.59.222:27083 , Cod:MW3 ALPHA : 193.192.58.116:44444
http://www.oneandonly-cs.info/

Delite | 

Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
john r@mbo

Broj poruka : 1091
Datum upisa : 18.09.2011
Godina : 37

PočaljiNaslov: Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila   Pet Dec 09, 2011 6:51 am

Odavno sam pokusavao da resim misteriju zbog cega mi je palo nebo u kolima ,i zbog cega ga je predhodni vlasnik heftao? Posto me je to u poslednje vreme jako nerviralo u voznji otisao sam i kupio polovno nebo u odlicnom stanju sa dva traga majstorskih ruku i malo potamnelo od prasine i svetlo siva boja kao fabricko.Uzmem kanticu sa rastvorom praska za stofove i mebl, magicnu krpu i trljam skidaju se one fleke,ali pocinje i nebo da se odlepljuje i tu se razocaram maksimalno i ostavim sve da se susi do sutra i sta mu bog da. Ujutru je sve bilo suvo ali se nije zalepilo,to je je nateralo da odem na buvljak OTC i kupim materijal "bufalo" Italijani ga drugacije zovu "alkantara" koji podseca na brusenu kozu i jako je prijatan na dodir i sve se vise koristi u luksuznim automobilima u kombinaciji sa kozom.Evo neke slicice da vidite o cemu sam pricao.

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.oneandonly-cs.info
r3voluti0n

Broj poruka : 60
Datum upisa : 30.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila   Pet Dec 09, 2011 11:33 pm

Mozda je pametnija investicija da sredis parket ili novi tv Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
john r@mbo

PočaljiNaslov: Re: Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila   Sub Dec 10, 2011 12:15 am

Bravo macko kad mi bude bila potrebna spremacica zvacu te.
Tv sljaka,parket je lamelni i ne znam sta tu ima lose ?
Mozda ti zivis u dvorcu gde je mermer i gde ga robovi svaki dan glancaju.
Macak kad si toliko bogat sto nema tvog boosta na listi koji je 120 din ?

I sto kvaris temu sa ovakvim spamovima?
Otvori svoju temu sredjivanje parketa i HD televizori .

Poslednji izmenio john r@mbo dana Sub Dec 10, 2011 10:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Crveni Mocni Rendzer

Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila   Sub Dec 10, 2011 6:48 am

ahahhahahahah
Nazad na vrh Ići dole
r3voluti0n

PočaljiNaslov: Re: Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila   Sub Dec 10, 2011 8:47 am

Obrisan post zbog neukusnog vredjanja i omalovazavanja necijeg truda.
Nazad na vrh Ići dole
kuga_the_bot

Broj poruka : 68
Datum upisa : 22.11.2011
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila   Sub Dec 10, 2011 9:00 am

koji auto vozis? ja sam imo calibru sredena fino bila samo zena neda vise nista Very Happy
hehe al svejedno puno trosila ispod 20 litara nikako
imas u BiH u pelagicevom za 100km ( 50 eura ) sa slikama tapacirunge ako volis take stvari covjek naljepi i sve, ja sam imo nesta sa dlakom hehe sve visilo sa stropa Very Happy al opet 100 ljudi 100 cudi Smile

sta se tice vase rasprave oko kucnoga interijera ja imam laminat, lcd tv 82, novu kuhinju sve novo ( kupio sam golu kucu prije 3 godine ) sve je to fino samo meni kredit osta, iako svi misle gle sta ima para etc... ja se ne slazem, neko trosi pare na nesta ja imam kredit koji placam za taj "luksuz" i sta reci tv koji sam platio prije 3godine 5000kn ( 700eura ) sada ne vrijedi ni 150eura, laminat cijena je dole i niko ga ne trazi vise valjda nije u modi ili koji k... nevrijedi se svadjati ko sta ima, neko nesta voli neko si moze da priusti neko ne, ja imam placu od OKO 1000 eura na mjesec kako kada, fino zvuci ali nije nimalo fino raditi po 10-15 sati svaki dan, i to nedjeljom praznikom, od 7 godina kolik sam u firmi sam radio 4 uskrsa sta dalje rec... poslova kosto ja radim uvjek ima i uvjek ce biti gdje te svi je... i iskoristavaju ali ja se ne bunim placa je redovna dobra i boli me kit@ za sefove.... da budem prost, " nemogu oni mene jeba. koliko ja mogu primit" Smile
Nazad na vrh Ići dole
r3voluti0n

PočaljiNaslov: Re: Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila   Sub Dec 10, 2011 9:09 am

Lepo je tebi kuga,bravo i treba tako.Ja mu nisam nista lose rekao,samo znam da je auto obican lim i da ne vredi trositi pare na ovu krizu i da je bolje uloziti na prostor u kome provodis zivot,nego na auto koji sutra moze i da plane zbog instalacija ili nesto drugo pppp...a gajba je za uzivanje,krov je krov.
Nazad na vrh Ići dole
kuga_the_bot

PočaljiNaslov: Re: Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila   Sub Dec 10, 2011 9:21 am

evo ti moj iskren odgovor kuca je sredena radi djece i zene oni su na prvome mjestu ja planiram da kupim mitsubisi lancer evo IX kosta 10 000 eura, ali opet trsi itd.... moja bolna tocka ti je komp i auti obozavam tuning, moja calibra je imala 2.5 turbo motor a imo sam keca koji je jeo calibru sa 1.8, 1.8 16v sa solex duplim karburatorima 48mm i nitrom koji mi je davo jos neki 130konja ( kazu da je 150 ali nebi reko ) samo nevrijedi u golfa sam ukrko cc neki 3000eura al pazi golf kec i kada sam ga prodo dobio sam 3500eura i to samo zato sto sam imo srece neki se balavac zapalio za auto ( na kraju se slupo 3 mjeseca nakon sto sam mu prodo ) a meni je bio samo za 402 namjenjen, jer nis nemos policija je.. ko maloga majmuna skine plocice itd... ja bi nes sportsko uzeo ali jednostavno nemogu imam zenu i dvoje djece i nemos... ja neznam dali je rambo ozenjen dali ima djece itd... ali ako nema nis od toga pa sto nebi krko pare u auto ako to voli, ja preporucam da sve sjebe na auto ako nema drugi potrebniji stvari jer jednom se zivi.... Smile a opet ako ima zenu i djecu itd... onda sam sebi stavlja prioritete covjek kako zna i moze i opet treba postovati to sta on radi svidilo se to kome ili ne.
ja nikada nikoga nesprdam ni za sta jer to je osobna stvar ko sta radi, bar ne dok se mene ne tice... jednostavno smatram da tudji zivot nije moj problem
Nazad na vrh Ići dole
r3voluti0n

PočaljiNaslov: Re: Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila   Sub Dec 10, 2011 9:27 am

Bravoo kuga,svaka cast neka ti je ziva i zdrava porodica...svako neka radi sta mu volja i znam da trosimo novac i vreme na neke gluposti nekad but...Sad
Nazad na vrh Ići dole
kuga_the_bot

PočaljiNaslov: Re: Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila   Sub Dec 10, 2011 10:01 am

well taj "but" mene najvise pati ocu nes a nemogu da dobijem Smile
somtime life just sucks Smile gn8 all
Nazad na vrh Ići dole
john r@mbo

PočaljiNaslov: Re: Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila   Sub Dec 10, 2011 10:20 am

Fiat coupe 2.0 turbo 16v za njega je ovo nebo. Ni on nije mali potrosac tu je 17-20 litara benzina na 100km.

Nazad na vrh Ići dole
r3voluti0n

PočaljiNaslov: Re: Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila   Sub Dec 10, 2011 10:27 am

ako ima za gorivo onda je nebo sitnica...e sad che na tv Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila   

Nazad na vrh Ići dole

Tuning i ulepsavanje unutrasnjosti automobila
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ONE and ONLY :: SPAM SEKCIJA - RAZNO :: ONE and ONLY CAFFE-
Skoči na: